Gösterim
2 li
3 lü
573 ürün listeleniyor

Evlerinizin giriş bölümünde yer alan koridor ve antrelerin dekorasyonu için farklı mobilya modellerini sizlerin beğenisine sunan rbt-kiev.info, koridor dekorasyonu konusundaki en önemli ürünlerden biri olan halı ve yolluk ürünleriyle de dikkati çekiyor. Birbirinden canlı yolluk halı tasarımları sayesinde hem genç hem de yaşlı ailelerin tercih edebileceği ürünlere sahip olan rbt-kiev.info koleksiyonu, herkesin beğenebileceği modellere sahiptir.

Son dönemde giderek yaygınlaşan çift taraflı halı modellerinin yanı sıra ince uzun ve tüm koridorunuzun zeminini kaplayan klasik yolluk modelleri rbt-kiev.info müşterilerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Üç boyutlu desenler geliştiren tasarımcılar sayesinde uzun ve ince görünen koridor yapısının göz yanılgısı ile daha geniş ve zengin gösterilmesini sağlayan yolluk halılar, birbirinden cazip renklerle rbt-kiev.info tarafından müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Dekoreko, Sanat, 3K Konsept, Merinos ve Saray Halı gibi sektörün dev markalarının halılarını kendi bünyesinde toplayan rbt-kiev.info, müşterileri için özel seçilmiş tasarımlara sahip yolluk halılara kendi koleksiyonu içerisinde yer verir. Spor görünüme özen gösteren genç evleri için 3 boyutlu kontrast halılar sunan rbt-kiev.info, oturma odasında da kullanılabilecek çok amaçlı ince ve uzun halı tiplerini de müşterilerine sunmaktadır.

Koridorlarda daha hızlı hareket eden insanlar için en önemli sorunlardan biri koridora yerleştirilen halıların zemin üzerinden kaymasıdır. Denge kaybı sonucu ağır yaralanmalara sebebiyet veren bu kötü durum, kaymaz yolluk üretimi ile ortadan kaldırılmıştır. Kaymaz yolluk ve kaymaz halı modellerine kendi bünyesinde yer veren rbt-kiev.info, farklı tasarımlarla bu ürün yelpazesini genişletmiştir.

Tüm ürünlerde kaliteyi ve müşteri deneyimini önemseyen rbt-kiev.info, yaşam alanınıza canlılık ve enerji katacak akrilik, pamuk, şönil ve polipropilen olarak üretilmiş halı ve yolluk tasarımlarını sizlerle buluşturur.

rbt-kiev.info markası altında satılan tüm halı ve yolluk ürünlerine, modellerine rbt-kiev.info üzerinden ulaşabilirsiniz. Halı ve yolluk halı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, modellerin boyutlarını öğrenmek, istediğiniz modelin indirimli satış fiyatını ve uygun ödeme koşullarından faydalanarak alışveriş yapmak için rbt-kiev.info internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. rbt-kiev.info, ev dekorasyonuiçin aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz çözüm ortağınızdır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL