Diğer Berjer Kategorileri

Gösterim
2 li
3 lü
105 ürün listeleniyor

Kendinize has bir oturma odası yaratmak istediğinizde her detayı kafanızda evirip çevirerek özgünlüğü yakalamak istersiniz. Özgünlük kadar, özgür de hissetmek isteyebilirsiniz. rbt-kiev.info, özgür ruhlu tabiatınızdan izler bulunduran ve özgünlükle tasarlanmış tekli koltuklarla bunu başarmaktadır.

Oturma odaları, günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz yerlerdir. Günün büyük bir bölümünü evin içerisinde geçiren minik afacanlar da düşünüldüğünde, hem sağlıklı hem de konforlu bir oturma odası şart hale gelmektedir.

Zengin koleksiyonu ve parça bazlı kullanılabilen ürünleriyle oturma odanızı daha güzel bir yer haline getiren rbt-kiev.info, huzurun ve mutlu bir evin temsilcisi olmaktadır. Berjerler ve tekli koltuklar gibi küçük parçalarla, adeta özel bir elbiseyi tamamlar gibi oturma odasını bu küçük detaylarla taçlandırabilirsiniz.

Tek Kişilik Koltuklar

Birçok yeniliğin ve aydınlanmanın ülkesi olan Fransa’da XV. Louis döneminde ortaya çıkan berjerler ve tekli koltuklar, zamanın mobilya modasıyla donatılmıştır. Arkalığı beslenen ve kabartılan, yanlıklarla ve kolluklarla desteklenen bu modeller, sofistike tasarımların önünü açan ürünler olmuştur. Tekli rahat koltuklarsa bu serüvenin devamını oluşturan kahramanlardır.

Evinde farklı bir görünüm yakalamak isteyenler ve tekli koltuk modası