81 ürün listeleniyor
Viola Büyüyen Bebek  Karyolası
Viola Büyüyen Bebek Karyolası 1690 TL
Kaptan Büyüyen Beşik
Kaptan Büyüyen Beşik 1850 TL
Helen Büyüyen Bebek  Karyolası
Helen Büyüyen Bebek Karyolası 1940 TL
Ücretsiz Kargo
Mavi Yıldızlı Uyku Seti İle Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik
Mavi Yıldızlı Uyku Seti İle Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik 489 TL
Ücretsiz Kargo
Krem Fransız Dantel Uyku Set Doğal Ahşap Çatılı Sepet Beşik
Krem Fransız Dantel Uyku Set Doğal Ahşap Çatılı Sepet Beşik 569 TL
Ücretsiz Kargo
Pembe Yıldızlı Uyku Seti İle Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik
Pembe Yıldızlı Uyku Seti İle Doğal Ahşap Sepet Bebek Beşik 489 TL
Çapa Beşik 60X120
Çapa Beşik 60X120 609 TL
Damla Beşik 60X120
Damla Beşik 60X120 919 TL
Pembe Çatılı Montessori Çam Yatak
Pembe Çatılı Montessori Çam Yatak 2590 TL
Ada Büyüyen Bebek  Karyolası
Ada Büyüyen Bebek Karyolası 1690 TL
Mavi Çatılı Montessori Çam Yatak
Mavi Çatılı Montessori Çam Yatak 2590 TL
Kalpli Beşik Pembe
Kalpli Beşik Pembe 609 TL
Bella Büyüyen Bebe Karyola (80*180)
Bella Büyüyen Bebe Karyola (80*180) 2690 TL
Dümen  Beşik 60X120
Dümen Beşik 60X120 609 TL
Ücretsiz Kargo
Pembe Puantiyeli Uyku Setli Beyaz Ahşap Sepet Bebek Beşiği
Pembe Puantiyeli Uyku Setli Beyaz Ahşap Sepet Bebek Beşiği 589 TL
Kupon Kral Gümüş Büyüyen Beşik
Kupon Kral Gümüş Büyüyen Beşik 2390 TL
Ücretsiz Kargo
Lara Krem Fransız Dantelli Kurdeleli Doğal Anne Yanı Bebek Beşiği
Lara Krem Fransız Dantelli Kurdeleli Doğal Anne Yanı Bebek Beşiği 469 TL
Ücretsiz Kargo
Lara Beyaz Fransız Dantelli U.setli Beyaz Anne Yanı Kademeli Beşik
Lara Beyaz Fransız Dantelli U.setli Beyaz Anne Yanı Kademeli Beşik 589 TL
Viva Büyüyen Beşik
Viva Büyüyen Beşik 1969 TL
Ücretsiz Kargo
Beyaz Ahşap Sepet Beşik  Mavi Puanlı  Elsyuım Uyku Seti N1
Beyaz Ahşap Sepet Beşik Mavi Puanlı Elsyuım Uyku Seti N1 589 TL
Ücretsiz Kargo
Mavi Puantiyeli Uyku Seti İle Amedan Gold Beyaz Sepet Beşik
Mavi Puantiyeli Uyku Seti İle Amedan Gold Beyaz Sepet Beşik 679 TL
Kare Beşik
Kare Beşik 919 TL
Kupon Prenses Büyüyen Beşik
Kupon Prenses Büyüyen Beşik 2390 TL
Kelebek Beşik
Kelebek Beşik 940 TL

Evin yeni bireyi için bebek odasını hazırladınız ve bebek beşiğine mı ihtiyacınız var? Birbirinden farklı alternatifler sunan bebek beşikleri rbt-kiev.info'de seçim yapmanızı bekliyor. rbt-kiev.info'nin geniş ürün yelpazesinde mavi renkli erkek bebek beşiği modellerine ulaşabileceğiniz gibi pembe renkli kız bebek beşiği modellerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca ikiz bebek karyolası modelleri de yine rbt-kiev.info'de sizleri bekliyor. Ayrıca isteğinize göre sallanan beşik, büyüyen beşik, sepet beşik ya da hamak beşik gibi farklı özellikleri olan bebek yatağı modelleri nden de seçim yapabilirsiniz. Küçük bir alana koymak için bebek beşiği arıyorsanız bu ihtiyacınızı karşılamanız için üretilen anne yanı beşiği ve portatif beşik de rbt-kiev.info'de mevcut. Bütçenize en uygun bebek beşiğini bulmak için bebek beşik fiyatlarına göre listeleme yapabilirsiniz.

rbt-kiev.info, bebek beşiğinde olduğu gibi bebeğin diğer mobilya ihtiyaçlarını karşılamanız için de ideal. Hazır olarak sunulan bebek odası takımlarından seçiminizi yaparak evin küçük bireyi için her şeyi hazır edebilirsiniz. Bebek sahibi olan bir aile için bebeğin düzenli uyuması en önemli konu haline gelir. Haliyle, bebeğin uykusunu direkt olarak etkileyen bebek beşikleri de ebeveynler için en önemli satın alma kararıdır. Beşik yatağı almaya hazırlarken işe doğru planlama yaparak başlamak gerekir. Bebek odasının özelliklerini, kullanım ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önüne alarak mümkün olan en doğru mobilyaları satın almak, bebek büyürken rahat etmenizi sağlar.

Bebek Karyolası

Bebek doğduktan sonraki ilk aylarda beşik, bebek karyolasına göre daha kullanışlı bir seçim olabilir. Bu aşamada rbt-kiev.info'nin şık ve kullanışlı beşik modellerini inceleyebilirsiniz. Bebek karyolalarına göre daha ufak olan beşikler bebeklerin rahat uyuması için idealdir. Beşikleri odadan odaya taşımak da mümkün olduğundan, bebeği yakın gözetimde tutmak mümkün olur. Bebeğiniz oturmaya ve kendini el ve dizleri üzerinde kaldırmaya başladığında beşik kullanmayı bırakın. Beşiğin şiltesini seçerken sert olmasına ve beşiğe tam olarak sığmasına dikkat edin. Beşik ile şilte arasında kesinlikle boşluk olmaması gerekir. Eğer evde küçük çocuk, ya da kedi, kopek gibi bir evcil hayvan varsa, beşiğin devrilme riskine karşı bebek yatağı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Sallanan ya da hareketli beşikleri tercih etmeyin çünkü bu modeller bebeklerin boğulma riskini arttırır. Beşikler ile ilgili güvenlik standartları bebek karyolaları kadar sıkı olmadığı için beşik seçiminde ekstra dikkatli olmak gerekir. Bebekler 4-5 aya kadar beşikte uyuyabilir. Bebek odası için seçeceğiniz beşik bebeğinizin uyku kalitesini direkt olarak etkileyeceği gibi ebeveynlerin yaşam kalitesini de etkiler. Doğru bebek beşiği seçimi yaparak, sayısız uykusuz geceden kurtulmanız mümkün olabilir.

Büyüyen Beşikler

Pembe, mor, beyaz ve mavi ağırlıklı büyük beşik modelleri üreten rbt-kiev.info, büyüyen beşik modelleri için farklı temalar oluşturmuştur. Büyüyen beşik tasarımında olduğu gibi farklı desenler ve karakterlerle bebeğinizin odasını renklendirmeyi başaran rbt-kiev.info onlarca farklı alternatif sunar. 160 cm'e kadar uzayan büyüyen beşikler sayesinde çocuğunuz 10 yaşına kadar aynı karyolayı kullanabilir.

Büyüyen beşik üzerine yaptığı tasarımları güncel ihtiyaçlara uygun olarak üreten rbt-kiev.info, bebeğinizin olduğu kadar sizlerin de rahat kullanımını sağlamayı amaçlamaktadır. Büyüyen beşik modellerinin fiyatlarını öğrenmek, bebek odası ürünlerini incelemek, ürünler hakkında detaylı bilgi almak için rbt-kiev.info mağazaları veya rbt-kiev.info’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sallanan Beşik

Bebeklerin uykusunu güvenli şekilde alması için geliştirilen beşik sistemleri sayesinde ebeveynler de huzurlu bir şekilde diğer işlerini yapabilme imkanına sahip olmaktadırlar. Bebeğin gelişiminde en önemli noktalardan biri olan uyku saatleri, uygun bir beşik yapısı ve bebeğin rahatının sağlanması ile doğru bir şekilde planlanabilir. Manuel olarak bebek sallama beşikleri haricinde bugün geliştirilen pek çok sallanan beşik modeli sayesinde bebekler çok daha rahat bir uyku düzeni sağlayabilmekteler. rbt-kiev.info, bebeklerinizin sağlığını düşünerek geliştirdiği tüm sallanan beşik modelleri için öncelikle bebeğinizin sağlığını göz önünde bulundurur. Kendinden sallanan beşik modellerini geliştiren rbt-kiev.info, elektrikli sallanan beşik modelleri ile anne babaların kendi işlerini devam ettirebilmelerini sağlar.

Sepet Beşik

Sepet beşikler özellikle sevimli tasarımları ile dikkat çekiyor. Çoğunlukla yeni doğan beşiği olarak kullanılan sepet beşikleri yaklaşık olarak bebeğinizin 6. ayına kadar kullanabiliyorsunuz. Eğer alacağınız beşiği uzun süre kullanmayı planlıyorsanız diğer beşik modellerine göz atmanızı öneririz.

Hamak Beşik

Hamak beşik portatif yapısı ve sallanabilir olma özelliği dolayısıyla en çok tercih edilen beşik türleri arasındadır. Hamak beşiklerin kurulumu oldukça kolaydır. Kumaş kısmı çıkarılıp yıkanabilir. Fiyatları diğer beşik modellerine göre daha uygundur. Hamak beşik ebeveynler tarafından genellikle ana bebek karyolasına alternatif olarak kullanılır.

Bebek Karyolası

Evinizin yeni üyesini heyecan dolu bekleyiş başladıysa ve onu en güzel şekilde karşılamak istiyorsanız bebek odası seçiminiz oldukça önemli. Hayata göz açtığı ilk günlerde gördüğü manzaranın bu olduğu ve büyürken de bu odayı kullanacağı düşünüldüğünde aslında bebeğin gelişimi için oldukça önemli bir detay olduğunu söylemek mümkün. Bebek odasının en önemli detayı bebek karyolasıdır. Bebeğinizin ve buna bağlı olarak sizin rahat ve güzel bir uyku çekmesi için bebek karyolası modelleri oldukça belirleyicidir. Özellikle ahşap bebek karyolası kullanımını önerilirken, bebeğinizin 4 yaşına kadar kullanabileceği bir yatak modeli seçip, geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Rahatlık kadar güvenlik de önemlidir İlk aşamada anne yanı bebek karyolası kullanılması önemlidir. Bebeğinizle aynı odada ancak mutlaka ayrı yataklarda yatmalısınız. Daha sonraki aşamada bebeğiniz kendi yatağına ve odasına geçebilir.

İkiz bebekler için de birlikte uyumamaları, ikiz bebek karyolası tercih edilmesi önerilir. Bebe karyolası seçerken belki de en çok dikkat edilecek özellik parmaklıklardır. Bu bebeğinizin düşmemesi için oldukça önemlidir. Aynı zamanda bebeğiniz biraz büyüdükçe merakla ayaklanacak ve bu parmaklıklara tutunmaya başlayacaktır. O nedenle parmaklıkların uzun olması ve aralıklarının sık olması oldukça önemlidir. Kız bebek karyolası modellerinde genellikle pembe renkleri kullanılırken, erkek bebek karyolası modellerinde mavi rengi ve tonları kullanılır. Ancak her ikisi için de kullanılacak renklerde bir tercih yapıp, bir sonraki çocuğunuz için saklayabileceğiniz bir karyola seçimi de yapabilirsiniz. Bebek karyolası fiyatları, modellerine ve yapılan malzemelere göre farklılık gösterebilmektedir. Bebek karyola çeşitlerinin büyük bir kısmı bebeğinizin ilk birkaç yaşını geçirebilmesi için ideal olarak tasarlanmıştır. Ancak daha uzun süreli bir kullanım düşünüyorsanız ona göre göre seçim yapıp büyüyen bebek karyolası modellerine göz atabilirsiniz. Genellikle ayak ucunda komodin şeklinde çekmece bulunan bu uzayan bebek karyolası modellerinde bebeğiniz büyüdükçe çekmeceler çıkartılıp, daha büyük çocuk karyolası haline geliyor.

Daha Fazla..
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin?
Hemen üye ol, favori listeni oluştur!
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol!
alfaakb.com

https://sweet-smoke.com.ua

дизайн квартир киев