Yeni Evlenenlere Özgün ve Doğal Tekstiller

Doğayı kusursuz işçilik ve doğal malzemelerle ev tekstili ürünlerine taşıyan, Livving, kurucusu ve tasarımcısı Yeşim Midilli’nin özlem duyup hayalini kurduğu ev tekstili ürünlerini hayata geçirmek üzere yola çıkmış bir marka…

Yüksek kalite ithal pamuk kumaşlara yapılan özel nakışlı nevresimler, taş yıkama yatak örtüleri, özgün desenli keten peçete, amerikan servis ve havlular firmanın ana ürün yelpazesini oluşturuyor.

Amerikan servis ve peçeteler, çiçeklerinden ilham alınarak tasarlanan nevresim takımları ve enerji veren renkleriyle yatak örtüleri, mevsimin atmosferini sofralara ve yatak odalarına taşıyor.

Dokunulduğunda farkın hissedileceği yüzde yüz pamuk kumaşlar, kullanıcılarına konforun yanı sıra dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Yine yüzde yüz pamuk jakar kumaştan Portekiz’de üretilen yatak örtüleri, sade tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

İmalat sonunda yapılan ‘taş yıkama’ işlemi sayesinde yumuşak bir tuşe ve modern bir görünüm elde edilen yatak örtüleri, yatak odalarını güzelleştirmek isteyenlere kusursuz seçenekler sunuyor.

Ürünlerin tamamının ortak noktası olan yüksek kalite kumaş ve işçilik, tasarımcısının uzun tekstil deneyimi ve detaycı karakteri ile birleşerek hayata doğallık, sadelik, rahatlık ve keyif katan tasarımlara dönüşüyor. Kendimizi ve sevdiklerimizi şımartmak istediğimiz sade ve özel tasarımlara livving.com ‘dan ve Paşabahçe mağazalarından ulaşabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR