Renkli Geçişler!

konsol

Konsollar, evin birçok bölümünde tercih edilebilen ve aynı zamanda son derece kullanışlı ürünler. Evin ana bölümleri dışında kalan antre veya giysi odalarının dekorasyonunda da rahatlıkla farklı tarzda konsollara yer verebilirsiniz.

Genellikle daha kullanışlı olduğu için çekmeceli modeller çekmecesizlere göre daha çok tercih ediliyor.

Her dönemin kendine ait bir trendi olduğu gibi mobilyalarında dizaynında yıllar geçtikçe değişiklik göze çarpıyor. Ancak bu tip tamamlayıcı parçalarda evin genel tarzına uyum yakalanması gerekmiyor. Hatta eklektik ve samimi bir görüntü yaratmak için iki farklı tarzı birlikte kullanmak mekanda daha şık bir etki bırakıyor.

Bugün ele aldığımız konsol modellerine gelirsek; klasik ham mobilya renginden uzaklaşıp son derece dikkat çekici tondaki tasarımlara yer verdik.

Evinde canlı renkleri çekinmeden kullanan dekorasyon severlere ilham olacak yeni konumuzu inceledikten sonra siz de elinize fırça ve boyayı alıp evdeki tüm konsolları boyamaya başlayabilirsiniz…

konsolkonsolkonsolkonsolkonsol
No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


http://adulttorrent.org

adulttorrent.org/details/chaturbate_magicbodymark

torrent xxx