Herkesin Bir Chesterfield’ı Var!

Chesterfield denilince akla gelen kahverengi hakimiyetindeki  klasik fotoğraf değişiyor. Yıllara meydan okuyan kapitoneli doku şimdi farklı tarzlara hitap edecek kadar yenilikçi. Nubuk kumaş sevmeyenler için kadife, keten gibi alternatifler, torna ayakların yerine iğne modeller ve özgün kol yapıları öne çıkıyor.

Bu kadar seçeneğin arasında karar vermek zor, diyorsanız iç mimarlarımızın seçtiği modellere göz atın!

Beril Babacan’ın seçimi; Life Chester Koltuk Takımı. İsmi gibi yaşam dolu. Yeşil döşemesi, kapitoneleri tamamlayan üçgen dikişleri ve kulaklı berjeriyle hareketli bir model. İlk bakışta cesur rengi ve detaylarıyla dinamik bir havası olsa da en baskın yönü aslında zarif karakteri!

rbt-kiev.info chesterfield koleksiyonunun yıldızına merhaba deyin! Karşınızda, Maria Koltuk Takımı. Kendisi güçlü ve asil karakteriyle en iyiler listesinde daima ilk sıralarda. Bu takımı özel yapan, klasik chesterfield modeline eşlik eden loft koltuk. Desenli döşemesi, zarif kol yapısı ve bel kısmı kapitoneli modeliyle rol çalmıyor ama iyi bir karakter oyuncusu.

Klasik güzelliğe dokunmadan yaratıcılığın sınırlarına uzanmak bu olsa gerek. Milano Koltuk Takımı, tüm çerçeveyi kaplayan kapitoneleri, ayakları ve kol formuyla ilk chesterfield modellerinden. Ama döşemesinde kullanılan cesur renkler onu bugünün romantiklerinden yapıyor. Simay Eldoğan’ın radarına takılmış!

Akın Koç’un önerisi Galo Koltuk Takımı’nı detaylarla fark yaratanlar çok sevecek. Kendisi ağırbaşlı görünse de berjerin kollarındaki pencereler, gizli modern ruhu ortaya çıkarıyor. Soft rengi ve sade ahşap ayakları ise denge unsuru.

Sıcak, modern ve dinamik! Maldiv Koltuk Takımı, chesterfield’a selam gönderse de çağdaş bir tasarım. Turuncu döşemesi, kıvrımlı hatları ve iğne ayaklarıyla genç ruhlara hitap ediyor. Bu haliyle iç mimarımız Tuğçe Yıldırım’ın da kalbini çalmış olmalı!

No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


www.agroxy.com

http://agroxy.com

https://1cs.com.ua