HAVUZ BAŞINDA GEOMETRİ

Bu sezon özellikle çok gündemde geometrik şekilli mobilyalar. Yuvarlak, bombeli mobilyalar, döşeme ve kaplama stilleri de tasarımcıların gözdesi. Havuz başında uzanmak hiç bu kadar keyifli olmuş muydu?

Dış mekan mobilyalarının kullanımına yönelik bazı ipuçları:

  • Bahçe mobilyası seçerken tercihimizi ahşap malzemeden yana kullanacaksak, öncelikle seçimimiz tik ağacı olmalı. Tik ağacı yoğunluğu yüksek ve sert bir ağaçtır.
  • Bunun yanı sıra ireko, bambu, maun ve meşe de tercih edilebilir. Özellikle akasya ağacından dış mekan mobilyalarına çokça rastlamaya hazır olun!

 

  • Fiber sentetik şeritlerden örülerek yapılan sentetik rattan mobilyalarda örgünün sıkı, düzgün ve eksiz olarak yapılmış olmasına dikkat edilir.
  • Alüminyum ve demir gibi metal mobilyalarda malzeme üstündeki boyanın dayanıklı olması ve minderlerinin dış hava koşullarına uygun yıkanabilir kumaşlar olması önem taşır.

 

  • Bahçe mobilyaları bu sezon dada büyük boyutlarda üretildi. Özellikle yuvarlak şemsiyeli rattan oturma üniteleri yazın favorilerinden.
No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


www.adulttorrent.org/category/transsexual

http://adulttorrent.org

www.tsoydesign.com.ua