Giysi Odanız İçin 5 Pratik Öneri

gardırop düzenleme

Gardırop İçi Düzenleme

Gardıropların içini organize ederken, yatay şekilde katlayarak yerleştireceğiniz kıyafetler için oldukça fazla rafa ihtiyacınız olabilir. Özellikle kazak ve trikolar asılamadığından bu raflar için hayat kurtarıcımız da diyebiliriz. Ön kısımları kapalı olanlar yerine açık olanları tercih ederseniz, kıyafet seçiminde büyük kolaylık yaşarsınız.

gardırop düzenleme

Açık Gardırop

Halk arasında eşek askı denilen açık gardırop modeli de soyunma odaları için oldukça mantıklı ve pratik bir düzen çözümü. Eğer siz de hazırlanırken kıyafet seçiminde çok vakit harcayanlardansanız, kapaklı gardıroplar yerine askı formundaki açık gardıropları tercih ederek randevularınıza geç kalmaya son verebilirsiniz. 🙂

gardırop düzenleme

Ayakkabı Düzeni

Giysi odasında en çok yer kaplayan eşyalardan biri olan ayakkabıları açık raflara dizebildiğiniz gibi sadece ayakkabılar için tasarlanan sürgülü çekmecelere de dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Böylece hem çok yer kaplamamış olurlar hem de ayakkabıların formu bozulmaz.

çekmece içi düzenleme

Ufak Aksesuarlar

Kemer, fular, kolye gibi asarak düzenlenmesi gereken eşyalar bir arada düzenlendiğinde biraz karışıklığa sebep olabiliyor. Bu yüzden tasarlanan çekmece içi aparatlarından destek alabilir ve dağınıklığa veda edebilirsiniz. Bizden size ufak bir tüyo; fularlarınızı katlamak yerine gevşek şekilde bu bölmelere yerleştirirseniz kırışmalarını da engellersiniz.

çekmece içi düzenleme

Kozmetik Malzemeleri

Giysi odanızda sadece kıyafetlerinizi değil kozmetik malzemelerinizi de düzenleyebilirsiniz. Bu sayede günlük rutin hazırlanma sürecinizi hızlı ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Aksesuarlar için tasarlanan çekmecelerin içinde yer alan bölmeleri makyaj malzemelerine veya ufak kozmetik malzemelerine ayırabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


www.designprof.com.ua

baden-medservice.com

http://baden-medservice.com