Eames Çılgınlığı!

eames sandalye

Eames trendini evinize taşımak için ilk adımı birlikte atmaya ne dersiniz?

Son yıllarda neredeyse tüm dekorasyon bloglarında ve dergilerinde karşılaştığımız İskandinav stilin en dikkat çeken parçası Eames sandalyeler, farklı renk ve modelleriyle evleri süslemeye devam ediyor.

Soft renkler, yatak odaları ve çocuk odaları için tercih edilirken siyah, beyaz gibi temel renkler salonların baş köşesinde yerini alıyor.

Neon renklerden vazgeçmeyenlere ise sarı, turuncu ve kırmızı renkli modelleri mutfaklarında kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Özellikle endüstriyel tarzda dizayn edilmiş mutfaklarda gri, siyah ve metale ağırlık verildiği için dekorasyona hareket katmak amacıyla neon renkler tercih edilebilir.

Evinin dekorasyonuna uygun olmadığını düşünenler ise hiç endişelenmesin. Çünkü günümüzde uyumsuzluk yeni trend! Klasik, retro ya da endüstriyel… Önemi yok. Bu yüzden de farklı stilleri bir araya getirerek eklektik bir stil yakalamak isteyenlerin kuşkusuz ilk adresi Eames sandalyeler oluyor.

Siz de eğer evinize enerji katmak ve boş köşenizi değerlendirmek istiyorsanız Eames trendinden ilham alabilirsiniz… 🙂

[imagelinks id="2231"]

[imagelinks id="2236"]

[imagelinks id="2238"]

[imagelinks id="2240"]

[imagelinks id="2242"]

No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


ukrterminal.kiev.ua

ukrterminal.kiev.ua

продажа велосипедов