DOĞRU BAHÇE MOBİLYASI NASIL SEÇİLİR?

Yaz demek artık bahçede, balkonda daha fazla vakit geçirmek de demek! Dış mekan mobilya trendleriyle bahçelerinizi, balkonlarınızı yeni yaşam alanlarına çevirmeye hazır olun.

Yazın gelişiyle birlikte keyif saatleri açık havaya taşındı. Kendimizi dört duvardan çıkarıp bahçede, balkonda bolca vakit geçirip güneşin tadını çıkaracağımız zamanlardayız. Bu zamanları geçirirken anı daha keyifli hale getirmek için bahçe ve balkon dekorasyonunu da yeni bir yaşam alanına çevirmek gerekiyor. Her yaz olduğu gibi bu yaz da bahçe dekorasyonunda, çok renkli bir moda bekliyor bizi…

MOBSAD, bu yıl da dış mekanlarda en yaygın kullanıma sahip olan mobilyaları rattan ve tik ağacından üretilenler olarak açıkladı. Suya, neme ve her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklı olması sebebiyle bahçe mobilyalarında sıkça kullanılan tik ağacı, modern görüntüsüyle de bahçe, balkonlara çok yakışıyor.

Tercih edilecek mobilyadaki döşemelik malzemenin ve minderlerin iskeletle uyum içinde olması, kolay yanmayan, terletmeyen ve kolay temizlenen özellikte olması, mobilyanızın kullanım süresini uzatıyor.

Küçük bahçeler için sezonun da trendi olan ufak boyutlarda ferforje takımlar öneriliyor. Çok açık ve geniş bir bahçeye sahipseniz güneşlik kısmı olan hasır bahçe mobilyaları ile tüm yazı rahat geçirebilirsiniz!

No Comments Yet

Comments are closed

SOSYAL AĞLAR


majbutne.com.ua/tury-po-stranam/afrika/tanzaniya/

adulttorrent.org

avanafil online