Artonthebox

İLHAM PERİLERİMİZLE TANIŞIN

Her Eve Modern Sanat

Mobilya ünitelerini modern sanat eserleri ile birleştirerek yaşam alanlarına estetik ve işlevsellik katan Artonthebox, sanatçılarla gerçekleştirdiği işbirliklerini yepyeni bir konseptle hayatımıza dahil ediyor.

Mobilyaların yaşam biçimimizi belirlediği fikriyle yola çıkarak tasarım ve üretimini Studio 13 Mimarlık’ın yaptığı Artonthebox dolap üniteleri, mobilya ve sanatı birleştiriyor.

Ürün serilerini hazırlarken resim, grafik ve fotoğraf sanatçılarıyla çalışan markanın işbirliği yaptığı isimler arasında, ressam Merve Turan, illüstratör Umut Karaman, kufi yazı sanatçısı Yılmaz Emre, fraktal sanatçısı Ali Öner, grafik tasarımcısı Cenk Alparslan, fotoğraf sanatçısı Nilgün Kara ve daha bir çok sanatçı bulunuyor.

Estetik, renk ve dinamizm barındıran depolama ünitelerinde farklı malzeme ve ayak seçenekleri sunduğu gibi özel projeleri de hayata geçiriyor.

Orijinal sanat eserlerinin dijital reprodüksiyonlarını limitli edisyon olarak modern mobilya tasarımlarıyla birleştiren, sanatçı imzalı ürünler aynı zamanda sertifikalı.

No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


www.renault.niko.ua/ru

teplostar.kiev.ua

https://sweet-smoke.com.ua