7 Pratik Düzenleme Örneği

Ufak Parçalar İçin…

Yatak odanızda komodin veya tuvalet masasının üzerindeki ufak eşyaları bir arada, düzenli bir şekilde saklamak için şeffaf düzenleyiciler harika bir seçenek.

Makyaj malzemeleri, gözlük, kalem gibi ufak ama sık sık kullandığımız eşyaları ararken kolaylıkla bulabilmek için de şeffaf parçalar her zaman trend seçeneklerden…

[imagelinks id="2999"]

Asarak Saklama Yöntemi

Giysi veya aksesuarları düzen içinde tutmanın en pratik yollarından biri de asmak. Yatak odasında her alanı faydalı şekilde değerlendirmek istediğimiz için de kapı arkaları bizim için akıllıca bir çözüm.

Sadece kapı arkasına değil gardırop içinde de kullanılabilecek aparatları yeter ki asacak bir yer bulun gerisini ona bırakın…

[imagelinks id="3000"]

[imagelinks id="3001"]

Tabak Düzeni

Mutfak dolapları düzenlemede en dikkatli davranılması gereken alanlardan. Neden mi?

Çünkü; evde en sık kullanılan ve düzende devamlılık sağlamanın kimi zaman pekte kolay olmadığı alanlardan. Bu tip ayırıcı aparatlarla hem gereksiz kalabalığa engel olmuş hem de dolapların içinde de şıklığı yakalamış olursunuz.

[imagelinks id="3002"]

Çekmece İçi Düzeni

Eğer evinizde baharatları veya kavanozları saklayacak kiler dolabınız yoksa derin bir çekmeceyi sadece bu tip malzemelere ayırabilir, ayarlanabilir çekmece içi düzenleyicileriyle şık bir düzen yaratabilirsiniz.

[imagelinks id="3003"]

Her şey Sepete!

Son yıllarda dolap içi düzenleyiciler arasında hatırı sayılır bir yer edinen çelik sepetler, hem pratik bir toparlayıcı hem de plastik modellere göre çok daha dayanıklı.

İster mutfakta, ister gardırop içinde kullanın. Tercih size kalmış…

[imagelinks id="3009"]

Karışan Kablo Kabusu

Banyoda en sık kullandığımız ama düzenini sağlamakta en çok zorlandığımız fön makinaları ve saç maşaları için artık harika bir çözüm önerimiz var.

Üstelik dolap kapağına takılabilen aparatı sayesinde hiç yer kaplamıyor.

[imagelinks id="3010"]

Taşınabilir Düzenleyiciler

Sepet formunda olan taşınabilir düzenleme kaplarına dökülmesinden veya devrilmesinden korktuğunuz şişeleri yerleştirebilir, banyonuzdaki dolapta ufak bir temizlik bölümü oluşturabilirsiniz. Böylece temizlik yapacağınız zaman eşyaları tek tek taşımak yerine tek seferde istediğiniz odaya götürebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR


imr.net.ua/mobilnye-konstrukcii/718400630-mobilnyj-stend-rollo-135kh210.html

www.agroxy.com/prodat/pshenica-109/donetskaya-obl

www.binaryoptions21.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-iq-option/