10 İşlevsel Banyo Dekorasyonu

banyo

Günümüzde akıllı telefon, akıllı ev, akıllı araba derken dekorasyonun da akıllı versiyonu tasarlandı. Biz de bugün sizin için her biri farklı tarzda banyo dekorasyonunu hem stillerini hem de fonksiyonlarını ele aldık.

Banyonuz küçük yada büyük olsun fark etmez, her şekilde kullanışlı birkaç raf, çekmece ve ufak da olsa kapalı dolaba ihtiyacınız var.

Büyük banyolar, ferah görünüm açısından her zaman daha avantajlı, ancak yanlış yerleşim ve mobilya seçimi yaptığınızda ferahlık sandığınız kadar uzun sürmeyebilir.

Gelin, seçtiğimiz 10 banyo dekorasyon stiline birlikte göz atalım…

banyobanyobanyobanyo

Açık, hareketli raflar banyoda size hem kullanım kolaylığı sağlar hem de aradığınız eşyaları hızlıca bulmanıza yardımcı olur.

Kapaklı banyo dolaplarında ise kapakları aynalı olanları tercih ederseniz mekanda derinliği arttırmış olursunuz. Bu ip ucu küçük banyolarda sıkça kullanılan bir yöntemdir.

banyobanyobanyobanyobanyo
No Comments Yet

Leave a Reply

E-mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

SOSYAL AĞLAR