Antre Alt Kategorileri

Gösterim
2 li
3 lü
2860 ürün listeleniyor

Evine küçük dokunuşlar yaparak hareket, heyecan ve enerji katmak isteyenler için rbt-kiev.info’nin en özel bölümlerinden biri olan antre dekorasyonu, canlı ve hareketli tasarımlarıyla olduğu kadar sade ve şık ürünlerle de aradığınızı bulabileceğiniz çeşitliliği sizlere sunuyor. Evlerinizin en önemli geçiş bölümü olan antre dekorasyonu konusunda canlılığı ve şıklığı önemseyen tasarımlar üreten rbt-kiev.info, antre dekoru konusunda birbirinden güzel ürünleri sizlerin beğenisine sunuyor.

rbt-kiev.info geliştirdiği yenilikçi koridor dekorasyon fikirlerini yeni ürettiği antre ürünlerinde hayata geçirerek, aradığınız dekoratif ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Koridor Tasarımları

Koridor hol dekorasyonu konusunda klasik portmanto, ayakkabılık, ayna ve dresuar çizgilerinin dışına çıkan rbt-kiev.info, dekoratif ayna modelleri, renkli oyuncak kutusu setleri, şifonyer aynaları gibi klasik görünümün dışına çıkan tasarımlara sahip ürünleri ile antre dekorasyonuna yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır.

Kuş figürleri, renkli ve antik ayna tasarımları ile modern bir koridor dekorasyonu içerisinde farklı ürün gruplarının uyum içerisinde yerleştirebilmenize olanak sağlayan rbt-kiev.info antre ürünleri, evinizde istediğiniz ortamı yaratmanızı kolaylaştırır. Peres üçlü ayna seti, Mekpare ve Antik ayna setleri ile koridor ve antre dekoru konusunda farklı ayna tasarımları sunan rbt-kiev.info, klasik dresuar ve dresuar üstü ayna seçeneklerine de yeni bir boyut kazandıran Toledo ve Ferro dresuar modelleri ile fark yaratıyor. Bu görünümü beğenmeyenler için eskitilmiş görünüme veya retro tasarıma sahip konsollar da geliştiren rbt-kiev.info, evinizde olmasını isteyebileceğiniz tüm alternatifleri sizler için düşünerek geliştirmektedir.

Hol Dekorasyonu

Hol dekorasyonu ve evin girişinde bulunan eski model portmanto ve ayakkabılıklar için modern tasarım çizgilerine sahip çok şık ürünler geliştiren rbt-kiev.info, antre ve hol tasarımları ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Multikabinli ahşap dolaplar üreten rbt-kiev.info mobilya, klasik antre ve hol tasarımlarından sıkılanlar için farklı çizgilere sahip ürünlerle evlerinizi özgürce dekore etmenizi sağlar. Özgün ürün yelpazesi ile farklı tasarım çizgilerini evlerinize yansıtan rbt-kiev.info ürünleri, ev dekorasyonunuz için eksik kalan önemli noktalara küçük dokunuşlar yapmanızı kolaylaştırarak hayalinizdeki ev dekorasyonunu tamamlamanızı sağlar.

rbt-kiev.info antre ve hol dekorasyon ürünlerini showroomlarımız veya web sitemiz üzerinden inceleyebilir, ödeme koşulları ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL
avtokum.com

дизайнерский ремонт квартир

rbt.com.ua/remont-vannoj-komnaty/